
| Model: | PE-T2023 |
|---|---|
| Product Category: | RF Directional Coupler |
| Manufacturer: | Pasternack |
| Description: | Low PIM 30 dB N |
| Encapsulation: | - |
| Package: | Retail Package |
| RoHS Status: | |
Quantity
Price
Total Price
1
$337.9900
$337.9900
10
$324.4700
$3,244.7000
25
$310.9500
$7,773.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 698MHz ~ 2.7GHz |
| Insertion Loss | 0.27dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 300W |
| Coupling Factor | 30dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |
