
| Model: | 9405-02 |
|---|---|
| Product Category: | Adjustable Inductors |
| Manufacturer: | API Delevan |
| Description: | FIXED IND 150NH |
| Encapsulation: | - |
| Package: | Bulk |
| RoHS Status: | |
Quantity
Price
Total Price
100
$52.0600
$5,206.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | API Delevan |
| Series | 9405 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Size / Dimension | 0.380" Dia (9.65mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height | 0.500" (12.70mm) |
| Q @ Freq | 53 @ 25MHz |
| Inductance | 150 nH |
